ترانه باشگاه استان قم اوقات شرعی خبرنگاران جوان

ترانه: باشگاه استان قم اوقات شرعی خبرنگاران جوان اوقات شرعی قم نیمه شب شرعی نماز صبح اذان ظهر

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

معرفی یک روش تازه جهت دستکاری مغز موش‌ها

محققان دانشگاه ایالتی نیویورک در شهر بوفالو جهت اولین‌بار با استفاده از جنبش مغناطیسی- گرمایی موفق به دستکاری سلول‌های مغزی موش در جهت کنترل واکنش‌ها این حیوان..

ادامه مطلب

استعفا بده / توصیه ال گور به ترامپ

ال گور ماه گذشته گفت که فکر می کردم فرصتی است که ترامپ سر عقل بیاید ولی اشتباه بود.  توصیه ال گور به ترامپ: استعفا بده عبارات مهم : ت..

ادامه مطلب

افزایش آمار کشته و زخمی‌ها ، سه روز عزای عمومی در اسپانیا

یک منبع قضایی در اسپانیا راجع به حمله بارسلونا و کشته شدن چند مظنون در کمبریلز اعلام کرد احتمالا گروهکی هشت نفره به دنبال برنامه‌ریزی جهت حملاتی با سیلن..

ادامه مطلب

لیگ برتر 8 تیمی می‌شود! ، تصمیم عجیب فدراسیون فوتبال

فدراسیون فوتبال تصمیم دارد تیم‌هایی که استاندارد مورد نیاز را ندارند، از لیگ برتر از بین بردن کند.  تصمیم عجیب فدراسیون فوتبال/ لیگ ب..

ادامه مطلب

«دی‌کاپریو» بازیگر نقش «داوینچی» می‌شود

«لئوناردو دی‌کاپریو» گزینه مهم بازی در نقش «لئوناردو داوینچی» هنرمند نامدار ایتالیایی در یک فیلم اقتباسی تازه شد. «دی کاپریو» بازیگر نقش «داوینچی» می..

ادامه مطلب

خداحافظی با «گپ‌کوک» سلام به «دلویزیون»

تلویزیون بعد ازمتوقف شدن برنامه ی موسیقی محور «گپ کوک» که قرار بود مجله‌ای تلویزیونی در حوزه موسیقی باشد، این بار برنامه‌ی «دلویزیون» که یک جنگ تلویزیونی م..

ادامه مطلب

تصویر اعتبارنامه روحانی با امضای اعضای شورای نگهبان را ببینید

خبرآنلاین – محسن اسماعیلی عضو مجلس خبرگان رهبری و عضو شورای نگهبان در اینستاگرامش تصویر اعتبارنامه ریاست جمهوریٍ حجت الاسلام حسن روحانی را منتشر کرد..

ادامه مطلب