ترانه باشگاه استان قم اوقات شرعی خبرنگاران جوان

ترانه: باشگاه استان قم اوقات شرعی خبرنگاران جوان اوقات شرعی قم نیمه شب شرعی نماز صبح اذان ظهر

کدام بازیگران مشهور هالیوود روزی در گروه موسیقی بودند؟

معمولا ستاره ها چندین مهارت را در کنار هم دارند، به عنوان مثال بعضی از آنها در آن واحد هم در زمینه موسیقی و هم در بازیگری یا مادلینگ فعالیت دارند. اگر دوس..

ادامه مطلب

رو شدن پرونده قدیمی تجاوز ستاره بسکتبال بعد از اسکار گرفتن

کوبی برایانت ستاره پیشین بسکتبال آمریکا جایزه اسکار عالی ترین انیمیشن کوتاه را دریافت کرد ولی این موفقیت دوباره پرونده قدیمی تجاوز او را به صدر اخبار بازگردا..

ادامه مطلب

پاسخ دو داور جشنواره به شایعات ، از شائبه بایکوت «لاتاری» تا علت ندیدن نوید محمدزاده و جواد عزتی

رسول صدرعاملی و محمدرضا فروتن راجع به شائبه ها و حواشی گزینش های هیات داوران جشنواره فیلم فجر توضیح دادند و از آرای خود دفاع کردند.  از ..

ادامه مطلب

جانوری مثل ترامپ مدیر جمهور یک کشور است/ اتفاق دردسرساز جهت نیما کرمی و همسرش در برنامه زنده ، مدیری

شب گذشته مهران مدیری مجری و کارگردان برنامه تلویزیونی «دورهمی» میزبان زوج نیما کرمی و زینب زارع بود. مدیری: جانوری مثل ترامپ مدیر جمهور یک کشو..

ادامه مطلب

مهرداد اسکویی به عنوان داور جشنواره «ژان روش» گزینش شد

به گزارش مهر، مهرداد اسکویی مستندساز ایرانی به عنوان یکی از داوران فستیوال بین المللی فیلم «ژان روش» ۲۰۱۷ گزینش شد. در این جشنواره از میان ۷۷۰ فیلم دریاف..

ادامه مطلب

با سریال از یادها رفته به تلویزیون می‌آیم ، بازی در فیلم اکشن را به فیلم‌های کافی‌شاپی ترجیح می‌دهم

بازیگر یتیم منزل کشور عزیزمان ایران گفت: همواره بازی در آثار متفاوت را می‌پذیرم. کمتر جهت بازی در آثار کمدی و اجتماعی از من دعوت شده است و شاید این کم کاری..

ادامه مطلب

«دی‌کاپریو» بازیگر نقش «داوینچی» می‌شود

«لئوناردو دی‌کاپریو» گزینه مهم بازی در نقش «لئوناردو داوینچی» هنرمند نامدار ایتالیایی در یک فیلم اقتباسی تازه شد. «دی کاپریو» بازیگر نقش «داوینچی» می..

ادامه مطلب

خداحافظی با «گپ‌کوک» سلام به «دلویزیون»

تلویزیون بعد ازمتوقف شدن برنامه ی موسیقی محور «گپ کوک» که قرار بود مجله‌ای تلویزیونی در حوزه موسیقی باشد، این بار برنامه‌ی «دلویزیون» که یک جنگ تلویزیونی م..

ادامه مطلب

انتخابات اخیر صحنه ناکامی رسانه های بزرگ در برابر اینترنت بود / هادی خانیکی

هادی خانیکی،گفت: خواسته‌ها و مطالباتی در دوران انتخابات مطرح شد و به نظر من یکی از دلایل بلوغ جامعه کشور عزیزمان ایران همین بود که مردم با صراحت، نها..

ادامه مطلب

مهدی پاکدل به «خانه بوشاسپ دراز دست» پیوست

مهدی پاکدل با نمایش «خانه بوشاسپ دراز دست» به کارگردانی علی اتحاد به پردیس شهرزاد می‌آید.. . مهدی پاکدل به «خانه بوشاسپ دراز دست» پیوست ..

ادامه مطلب